Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu

Upozornění

Poctu hejtmana Libereckého kraje letos obdrželo deset osobností, jedna z cen byla udělena in memoriam.

Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Výroční konference globálních grantů v LK se koná na kraji

• 31. 10. 2013 14:51

Resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů a rozvoje venkova a resort školství, mládeže a zaměstnanosti pořádají dne 14. listopadu 2013 od 9.30 do 14.00 hod. v konferenčním sále Krajského úřadu Libereckého kraje, U Jezu 642/2a, Liberec 1 (vchod C, 3. patro) 6. výroční konferenci globálních grantů Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost v Libereckém kraji.

Podle krajských radních Ivany Hujerové a Aleny Losové konference nabídne seznámení s realizací globálních grantů, prezentaci úspěšných projektů a výhled na budoucí programovací období 2014+ za aktivní účasti účastníků jednání.

PROGRAM

9:30 Úvodní slovo Ivana Hujerová, členka Rady Libereckého kraje pověřená řízením hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů a rozvoje venkova

Alena Losová, členka Rady LK pověřená řízením resortu školství, mládeže a zaměstnanosti

9:45 Globální granty Libereckého kraje v poločase odbor školství, mládeže, tělovýchovy a sportu a odbor regionálního rozvoje a evropských projektů

10:15   Vzdělávání pracovníků škol a školských zařízení pro udržitelný rozvoj

Středisko ekologické výchovy a etiky Rýchory - SEVER, Brontosaurus Krkonoše

10:30 Přírodních věd se nebojíme Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec 11, Partyzánská 530,

10:45 Za školou Technická univerzita v Liberci

11:20 Dotace EU 2014+ workshop účastníků

12:00 Pracujeme s nadanými žáky i s žáky ohroženými předčasným odchodem ze vzdělávání

Vzdělávací centrum Turnov, o. p. s.

12:15 Živá škola - škola životem pro život Technická univerzita v Liberci

12:30 Prezentace odborných profesí a řemesel Vlastivědné muzeum a galerie v České Lípě, 12:45 Dotace EU 2014+ pro vzdělávání směřování podpory v následujícím období

13:15 Dotace EU 2014+ vyhodnocení workshopu účastníků

13:30 Diskuse

Účast na konferenci je bezplatná, kapacita konference je omezená. V případě zájmu o účast na konferenci potvrďte svou účast kontaktní osobě, do 8. listopadu 2013.

KONTAKT Ing. Petra Prokešová, e-mail: petra.prokesova@kraj-lbc.cz, telefon 485 226 229