Vyhlášení nominací na ocenění Ještědská MRKEV 2014

Ing. Rychtaříková Lenka

vedoucí oddělení dotací a samosprávných činností

• 31. 03. 2014 16:13
  • Životní prostředí

Městské středisko ekologické výchovy DIVIZNA vyhlašuje druhý ročník udělování „Ceny za přínos k rozvoji environmentální výchovy, vzdělávání a osvěty v Libereckém kraji“.

Nominovat může každý občan Libereckého kraje v těchto 5 kategoriích:

1. pedagog
2. žák základní či střední školy, student
3. podnikatel (právnická i fyzická osoba)
4. škola či školské zařízení
5. projekt EVVO realizovaný na území Libereckého kraje

Více informací zde - Ještědská mrkev 2014 - zadání

K nominaci svých kandidátů použijte, prosím, nominační formulář.

Nominace posoudí odborná komise, která vybere vítěze v každé kategorii. Ocenění budou slavnostně předána na krajské konferenci k environmentální výchově Liberecká mrkev 2014, která proběhne 6. listopadu 2014 na SPŠSE a VOŠ, Masarykova 3 v Liberci.

Nominace posílejte nejpozději do 26. září 2014 elektronicky, vyplněním jednoduchého formuláře na adresu: dedkova@zooliberec.cz

Děkujeme za Váš čas a těšíme se na zajímavé typy!

Kontakt:
Ing. Aleš Kočí SEV DIVIZNA