Termíny seminářů k požární ochraně

Bc. Markéta Žitná (Dědková)

tisková mluvčí kraje a krajského úřadu

• 29. 01. 2018 00:00

SEMINÁŘ k dotacím na podporu činnosti Sdružení hasičů Libereckého kraje (určen pro zástupce SDH)
Termín konání: 12. 2. 2018 od 14.00 do 16.00 hodin v budově Krajského úřadu, vchod "C", multimediální sál.
Program jednání: Dotační program LK 1.2 a dotační programy MŠMT

SEMINÁŘ k dotacím v požární ochraně (určen pro zástupce měst a obcí Libereckého kraje)
Termín konání: 12. 2. 2018 od 9.00 do 12.00 hodin v budově Krajského úřadu, vchod "C", multimediální sál.
Program jednání: Dotační programy LK 1.1, 1.3 a dotační programy MVČR

VÝZVA k podání žádosti o dotaci MVČR GŘ HZS - zabezpečení akceschopnosti jednotky sboru dobrovolných hasičů vybrané obce na rok 2018  ZDE (budete přesměrováni na web HZS ČR)
Kontaktní osoba pro žadatele (příjem žádostí, konzultace): kpt. Ing. Radek Vojík (tel.: 950 470 178, e-mail.: radek.vojik@hzslk.cz)
Žádost o dotaci je možné podat do 28. 2. 2018.