Seminář pro zástupce obcí a měst o podpoře podnikání

Ing. Karolína Vičanová

manažer projektu Regionální stálá konference

• 01. 04. 2019 00:00

Jaké problémy aktuálně řeší podnikatelé a jak jim obce mohou s jejich problémy pomoci? Jakým způsobem mohou na lokální úrovni tyto subjekty spolupracovat? Odpovědi nejenom na tyto otázky se dozvíte na nadcházejícím bezplatném semináři, který je určený pro zástupce obcí a měst.

Program semináře:

1. BLOK Aktuální stav podnikatelského prostředí
09:00–09:20 Výzvy firem, které aktuálně řeší a co chtějí po obcích? Jaká je budoucnost investičních pobídek?
09:20–09:40 Lokalizace podnikatelských investic
09:40–10:00 Podpora regenerace brownfieldů pro podnikatelské využití
10:00–10:15 Dotační program na výstavbu průmyslových zón a infrastruktury
PAUZA
2. BLOK Podpora podnikání v praxi
10:30–11:00 Liberecký kraj: podnikavý, kreativní a přitažlivý pro talenty a investice
11:00–11:20 INKOBA Region – meziobecní spolupráce v Horním Rakousku
11:20–11:40 Konsorcium zaměstnavatelů Orlicka, Společenství firem Lanškrounska
11:40–12:00 AABYSS - Kariérové poradenství v turbulentní době
12:00–12:15 Diskuse, závěr

Zaregistrujte se do 10. dubna, účast na akci je bezplatná.

Záštitu nad akcí převzala radní Libereckého kraje pro hospodářský a regionální rozvoj, evropské projekty a územní plánovaní Ing. Radka Loučková Kotasová.

Více informací v přiloženém letáku nebo na e-mailu: liberec@czechinvest.org či tel. čísle 724 371 734.

logolinka_rozsirena_barevna