Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu

Upozornění

Poctu hejtmana Libereckého kraje letos obdrželo deset osobností, jedna z cen byla udělena in memoriam.

Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Seminář - Jak propojit spolupráci neziskovek, veřejné správy a firem

• 20. 09. 2013 16:14

Občanské sdružení Náš kraj

vás srdečně zve k účasti na semináři, který se koná pod záštitou

Ivany Hujerové

radní Libereckého kraje pro hospodářský a regionální rozvoj, evropské projekty

a rozvoj venkova

Jak propojit spolupráci neziskovek, veřejné správy a firem

• Jak v rámci města či obce spojit neziskový sektor, veřejnou správu a firmy tak, aby všichni táhli za jeden provaz?
  • Na příkladu dobré praxe – festivalu 3+1, který o.s. Trialog realizoval 10 let v Letovicích u Brna, představíme koncept mezisektorové spolupráce a dosavadní zkušenosti
  • Věnovat se budeme také konceptu dialogu ve třech, roli kultury ve vztazích mezi sektory
  • Prostor bude také pro navázání kontaktů u dobrého jídla v neformální části programu po ukončení semináře

KDY:        4. říjen 2013 od 10 do 17 hodin

KDE:          konferenční sál I., budova C Krajského úřadu Libereckého kraje

KDO:        PhDr. Milan Kotek, zakladatel festivalu 3+1, Mgr. Alica Heráková

(Trialog, Brno) a Mgr. Radek Procházka, zastupitel (Město Letovice)

Prosíme, svou účast potvrďte na e-mail nas.kraj@seznam.cz nebo tel. 777 797 879

Seminář je součástí projektu Měníme věci kolem nás, www.pridamse.info

Projekt má záštitu kanceláře Organizace spojených národů v ČR.

Měníme věci kolem nás, reg. č.: CZ.1.07/3.1.00/37.0236 „Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.“