Prodejní Velikonoční trhy budou na kraji ve středu 13. dubna

• 08. 04. 2011 16:24
  • Školství

Odbor sociálních věcí KÚ LK v Liberci pořádá ve středu 13. 4.2011 od 10 do 14 hod. v multimediálním sále budovy „C“ Krajského úřadu Libereckého kraje tradiční prodejní výstavu výrobků zařízení sociálních služeb Libereckého kraje – velikonoční trhy.

Výstavy se zúčastňují zařízení sociálních služeb poskytující své služby na území Libereckého kraje a to jak zřizovaná Libereckým krajem, tak obcemi či  nestátní neziskové organizace.

„Vloni vystavovalo a prodávalo už dvacet sedm našich i neziskových zařízení, což byl dokonce rekord v historii velikonočních trhů,“ uvedl Pavel Petráček, radní pověřený vedením resortu sociálních věcí, s tím, že rekord bude letos zřejmě opět překonán, neboť se zatím přihlásilo 30 vystavovatelů.

Seznam vystavovatelů:

Jedličkův ústav

Regionální organizace zdravotně postižených Sever LBC - SEVER RO TP

Domov a Centrum denních služeb Jablonec nad Nisou

Domov pro osoby se zdravotním postižením Mařenice

Domov Sluneční dvůr

Denní a pobytové sociální služby

Služby sociální péče TEREZA

Domov důchodců Sloup v Čechách

UNIVERSIUM

Střední odborná škola

Domov důchodců Velké Hamry

Domov pro seniory Vratislavice nad Nisou

Terapeutická komunita Nová Ves - ADVAITA

Domov důchodců Český Dub

Dům seniorů Liberec - Františkov

APOSS Liberec

Domova Raspenava

Domov a Centrum aktivity Hodkovice n. M.

Nemocnice následné péče - LDN Lomnice n.P.

Domov pro mentálně postižené v Liberci - Harcově

Oblastní charita Liberec