Osmý ročník veletrhu EDUCA dnes odstartoval v Tipsport areně

Bc. Dědková Markéta

tisková mluvčí kraje a krajského úřadu

• 16. 10. 2014 14:21
  • Školství

V liberecké Tipsport areně dnes začal třídenní tradiční veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí EDUCA 2014 MYJOB LIBEREC. Také letos nad akcí převzali záštitu hejtman Libereckého kraje Martin Půta a členka rady kraje Alena Losová. Kromě nich na veletrh dnes také zavítali náměstkyně hejtmana Hana Maierová a člen rady kraje Petr Tulpa.

Letošní osmé pokračování veletrhu opět nabízí potřebné informace všem zájemcům o práci a vzdělávání. Studijní či pracovní příležitosti představují subjekty nejen z Libereckého kraje, ale i ostatních krajů České republiky a zahraničí. V prostorách arény se prezentuje téměř 80 vystavovatelů z oblasti vzdělávání, které doplňuje široká přehlídka firem, personálních agentur a internetových portálů nabízejících práci. Nechybí ani bohatý doprovodný program.

Otevírací doba veletrhu, na který je vstup zdarma:
čtvrtek 16. října a pátek 17. října 9:00 – 18:00 hodin, sobota 18. října 9:00 – 16:00 hodin.

Program přednáškového sálu - PÁTEK 17.10

Agentura Studyline - Studium na střední škole v USA
09.00 - 10.00

Aperta - trénink pro pedagogy
10.00 - 11.30

Prožij svou střední školu
11.40 - 12.20
Představení školy a netradičního studijního oboru „Ekologie a životní prostředí“.

OHK - Podpora podnikavosti žáku ZŠ a SŠ formou školních minipodniku
12.30 - 13.00

Wincott People a.s.
13.00 - 13.30
Přednáška je zaměřena na různé přístupy v oblasti motivace a komunikace se zaměstnanci.

Etimos Human
14.00 - 15.00
Jak se orientovat mezi agenturami práce.

EDYMAX - agentura zaměstnávání a nabídka volných míst
15.30 - 15.50

Etimos Human