Na kraji se koná závěrečný seminář projektu Zvyšování kompetencí pracovníků škol

• 20. 09. 2012 12:38
  • Školství

Náměstek hejtmana LK Radek Cikl (ČSSD) zahájí v úterý 25. září v sídle Libereckého kraje, U jezu, v Liberci (3. p., sál 326a) závěrečný seminář Zvyšování kompetencí vedoucích pracovníků škol a školských zařízení Libereckého kraje v oblasti řízení a personální politiky.

PROGRAM SEMINÁŘE

09:00 – 09:30                     ÚVODNÍ SLOVO

Mgr. Radek Cikl,náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy a sportu

Ing. Jiřina Princová, vedoucí odboru školství, mládeže, tělovýchovy a sportu

09:30 – 10:00                     ZHODNOCENÍ PROJEKTU, KOMPETENČNÍ PROFILY

Mgr. Barbora Šulcová, projektová manažerka

10:00 – 10:30                     K ČEMU JSOU MI KOMPETENCE…

Mgr. Leoš Křeček, vedoucí oddělení projektů ve vzdělávání

10:30 – 11:00                     přestávka

11:00 – 11:30                     VZDĚLÁVACÍ KURZY A CENTRUM VZDĚLANOSTI LIBERECKÉHO KRAJE

Tereza Duštírová. organizační pracovnice Centra vzdělanosti Libereckého kraje

11:30 – 12:00                     DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ PEDAGOGICKÝCH PRACOVNÍKŮ – POHLED LEKTORA

Iva Pourová, projektová manažerka ATTEST s. r. o.

Mgr. Radka Ehrenbergerová, lektor

12:00 – 13:00                     DISKUSE