Mezinárodní soutěž cena Inovace 2008

Ing. Vrzáčková Petra

• 15. 10. 2008 00:00

[id:7060|autor:Ing. Vrzáčková Petra|email:petra.vrzackova@kraj-lbc.info|telefon:485 226 578|mobil:|aktualizace:]

Hospodářská komora Liberec je v tomto roce hlavním organizátorem mezinárodní soutěže Cena Inovace 2008:
- v kategorii BEST INNOVATION budou vyznamenány nově vyvinuté výrobky, služby,
  technologické postupy nebo procesy, které se úspěšně uplatnily na trhu.
- v kategorii BEST PARTNERSHIP budou vyznamenány subjekty za nejlepší přeshraniční
  kooperaci.
- v letošním roce se koná pod záštitou OHK Liberec speciální cena: INNOVATION AWARD FOR
  STUDENTS (Cena Inovace - Student).

O Cenu Inovace 2008 se mohou ucházet organizace, malé a střední podniky, školy a další subjekty se sídlem nebo provozovnou v Euroregionu Neisse - Nisa - Nysa (ERN). V třetí kategorii mohou soutěžit studentky a studenti vysokoškolských institucí z celého ERN.

Přihlášky zasílejte do 15. října. Více informací získáte na: info@ohkliberec.cz, 485 100 148 nebo osobně v Klientkém centru OHK Liberec v Paláci Syner.

Mezinárodní soutěž Cena Inovace 2008 je podpořena z Fondu mikroprojektů Cíl 3 OPPS 2007-2013 prostřednictvím Euroregionu Nisa a spolufinancována z Evropského fondu pro regionální rozvoj. Motto: "Překračujeme hranice".