Lipo.ink pořádá třetí MeetUP

Ing. Karolína Vičanová

manažer projektu Regionální stálá konference

• 27. 03. 2019 00:00

Lipo.ink a KultiVAR pořádají Lipo.ink MeetUP vol.III aneb největší koncetrace podnikavců na m2.

Studuješ, chceš začít podnikat, už máš vlastní firmu a nebo jsi prostě aktivní a chceš rozvíjet sebe i náš region? Doraž na Lipo.ink Meet Up a potkej se na pivo/vína/kávu/vodu s dalšími podnikavými lidmi z Libereckého kraje. Rozšiř svůj network, protože čím více lidí znáš, tím větší jsou Tvé příležitosti.

MeetUP se koná 9. dubna od 16:30 hod.

Účast na akci je zdarma, stačí jen registrace: /r/lipoink_meetup3

Program:
16:30 - 17:00     open door
17:00 - 17:10     uvítání
17:10 - 17:30     idea lab
17:30 - 18:00     řízený networking
18:00 - ?              neřízený networking

Více informací k tomuto setkání naleznete zde. Na stránkách Lipo.ink si můžete rovněž prohlédnout fotografie z již proběhlých akcí MeetUP vol.I a MeetUP vol.II.

logolinka_rozsirena_barevna