Aktuální dotační příležitosti pro podnikatele v Libereckém kraji

Ing. Karolína Vičanová

manažer projektu Regionální stálá konference

• 08. 07. 2019 00:00

Agentura pro podnikání a inovace ve spolupráci s Libereckým krajem si Vás dovoluje pozvat na seminář "Aktuální dotační příležitosti pro podnikatele v Libereckém kraji".

Cílem je seznámit účastníky s aktuálně vyhlášenými výzvami z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost a dotačními možnostmi z rozpočtu Libereckého kraje - Regionálního inovačního programu.

Účast na semináři je bezplatná, registrujte se na adrese liberec@agentura-api.org.

Celý program semináře naleznete zde .

Více informací na kontaktu: Lenka Frieserová (Agentura pro podnikání a inovace)

+420 296 342 970, lenka.frieserova@agentura-api.org

logolinka_rozsirena_barevna